Ana sayfa ÜrünlerCevher Hazırlama Ekipmanları

Cevher Hazırlama Projesi için 3000 Ton Kaolin İşleme Tesisi

Sertifika
Çin Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Product was sent very quickly and arrived on time and in good shape. Packaging was good to insure no damage to the unit.

—— Joseph Camara Jr.

great product ,great price arrived as expected

—— Darrin Lynn

I saved money (30%) by getting this at this website versus a local company. Works good looks bigger in photos but worth the price

—— William H.

Works great! Highly recommend.

—— gus ott

Ben sohbet şimdi

Cevher Hazırlama Projesi için 3000 Ton Kaolin İşleme Tesisi

Cevher Hazırlama Projesi için 3000 Ton Kaolin İşleme Tesisi
Cevher Hazırlama Projesi için 3000 Ton Kaolin İşleme Tesisi

Büyük resim :  Cevher Hazırlama Projesi için 3000 Ton Kaolin İşleme Tesisi

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: FOSHAN.CHINA
Marka adı: WDY
Sertifika: ISO9001:2008
Model Number: Half counter-current water concentration Magnetic Drum Separator
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Packaging Details: Film and wooden case
Delivery Time: Within 10 days after the advance payment is made
Payment Terms: T/T, Western Union

Cevher Hazırlama Projesi için 3000 Ton Kaolin İşleme Tesisi

Açıklama
Türü: Manyetik ayırıcı Uygulama: Madencilik ve Cevher Hazırlama
Garanti: Bir yıl ücretsiz kurulum ve bakım Giriş Voltajı: 380V
Vurgulamak:

mineral processing equipments

,

mineral processing machinery

Cevher Hazırlama Projesi için 3000 Ton kaolin işleme ekipmanı

Kaolin madeni

Saf kaolin, yüksek beyazlık, yumuşak doku, suda yüksek dispersiyon ve süspansiyon, iyi plastisite, yüksek yapışma, iyi elektriksel yalıtım performansı, yüksek asit direnci, düşük katyon değişim kapasitesi ve yangına dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Bu özellikler için, kaolin, kağıt yapımı, seramik, kauçuk endüstrisi, kaplama, ilaç ve ulusal savunma gibi onlarca endüstri için gerekli hammadde malzemesi olmuştur.

Kaolin pansuman işlemi

Genel olarak, kaolin pansuman işlemi kuru işlem ve ıslak işlem için sınıflandırılır. Kuru işlem, kırıcı aracılığıyla, ham cevherlerin, ebatları 25 mm kadar olabilmesi için ezilir ve daha sonra, partikül ebadı 6 mm'ye kadar düşürülmek üzere cevherlerin kafes kırıcıya girmesi sağlanır. Kafesli kırıcı içindeki sıcak hava, kaolin içindeki nemi% 20'den% 10'a düşürür. Ezilmeden sonra, cevher taşı, santrifüjlü ayırıcı ve siklon toz ayırıcı ile donatılmış hava üflemeli raymond değirmeni ile daha da ince öğütülür. Kuru işlem, kumun çoğunu elimine edebilir ve ham cevherin yüksek beyazlığı, düşük kum içeriği, uygun partikül büyüklüğü dağılımıyla cevher taşının işlenmesi için geçerlidir. Kuru işlemin üretim maliyeti düşüktür ve ürünler genellikle düşük olarak kullanılır. -plastik, plastik ve kağıt endüstrisi, vb.

Islak işlem, dispersiyon, sınıflandırma, pugun ayrışması ve ürün işlemesi gibi birkaç aşamadan oluşur. Genel işlem şu şekildedir: ham cevher → kırma → tokma macunu → ezme → hidrosiklon sınıflandırıcı → delaminasyon → santrifüj sınıflandırması → manyetik ayırma (veya ağartma) → konsantrasyon → filtre presleme → kurutma → seramik, kağıt yapımı ve kaplama ürünleri

Kaolin Pansuman Ekipmanları

Bizim WDY sınırlı bir profesyonel madencilik makine üreticisidir. Firmamızın ana ürünleri: raymond değirmeni, bilyalı değirmen, gaz beton ekipmanı ve çelik bilyalı öğütme ekipmanı gibi cevher öğütme ekipmanları; çeneli kırıcı, çekiçli kırıcı, karşı darbeli kırıcı, darbeli kırıcı ve merdaneli kırıcı gibi kırma donanımları; konveyör, besleme makinesi, titreşimli elek, manyetik ayırıcı, yüzdürme ayırıcı, cevher yıkayıcı ve kurutma makineleri gibi eşleşen madencilik ekipmanları. Ürünlerimiz çok kaliteli ve yaklaşık 50 ülke için yurtiçinde ve yurtdışında iyi bir satış var. Özel durumunuzla birleştirildiğinde, WDY size kaolinli pansuman üretim hattını yüksek verimlilik ve ekonomik tasarrufla verecektir.

Komple küçük prototip mayın kazanım ekipmanı sahibiyiz.
Ücretsiz kazanç testi sağlar. Cevheriniz varsa, lütfen ücretsiz pansuman denemesi için firmamıza 15-20kg posta gönderin. Faydalanıcı kayıtlar için hazırlanın. Ve referans için bunları size tam bir faydalanma testi raporu halinde harmanlıyor.

İletişim bilgileri
Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: Sales 1

Tel: +8613709659210

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)