Ana sayfa

Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Foshan Wandaye Machinery Company Limited 2002 yılında kurulmuş, bilimsel araştırma ve geliştirme, proje tasarımı, üretim, kurulum ve hata ayıklama hizmetlerinin birleşimiyle, yerli en büyük demir sökücü ekipman araştırma, geliştirme ve üretim şirketlerinden biridir, büyük ölçekli üretim birimleri olarak belirlenmiştir. maden ve seramik üretim işletmeleri.Şirket, sıkı ve mükemmel bir kurumsal yönetim sistemine ve ürün kalite yönetim sistemine sahiptir, pragmatik, birleşik bir mücadeleye, öncü ve ilerici bir yönetim ekibine sahiptir, yetenekli bir gruba, iyi bir bilim ve teknoloji personeline sahiptir, yüksek kaliteli bir kadro ekibine sahiptir. zorluklara katlanmaktan ve savaşabilmekten korkmadan.Mükemmel ürünler ve geniş pazar beklentisi, şirketin gelişimi için sağlam bir temel oluşturur.

 

Wandaye, madencilik cevheri hazırlama demir ekipmanı üretiminde uzmanlaşmıştır, ana ürünler: seramik tozu bulamacı, sır demir giderme ekipmanı;Hırdavat, plastikler, gıda demir giderme ekipmanları;Yüksek mukavemetli manyetik plaka, çubuk, demir çıkarma kutusu, demir çıkarma oluğu;Her türlü manyetik malzemenin yanı sıra vb.Ürünler madencilik, enerji, inşaat malzemeleri, cam, seramik, kimya ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Güney Afrika, Singapur, Malezya, Mısır ve diğer ülke veya bölgelere ihraç edilmektedir.

 

Şirket, birçok yeni ve eski müşteriyle uzun vadeli işbirliği içinde, zengin deneyim biriktirmiş, şirketin ürünlerini sektörde daha benzersiz hale getirmiş ve kullanıcıların çoğunluğu tarafından tercih edilmiştir.Şirket her zaman "mükemmellik, mükemmellik arayışı" ruhuna bağlı kalmaktadır, yıllar süren gelişimden sonra, her zaman kaliteye göre hayatta kalma çabalarına bağlı kalmak, bilim ve teknoloji ile gelişme aramak, güçlü yönetim verimliliği, birinci sınıf markası yönetim fikridir, ürün kalitesinde sektör lideridir.

 

Üretim işletmelerinin üretim ve satış entegrasyonu, yüksek kaliteli ürünler, ileri üretim teknolojisi, mükemmel ürün kalitesi, kullanıcıların desteği ve güvenine dayalı mükemmel satış sonrası hizmet ile wandaye, geliştirme hızını artırmak için, ulusal ünlü marka, dünya birinci sınıf işletmesine.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2002 yılında kurulan Foshan Wandaye Makine Equipment Co, Ltd, bilimsel araştırma ve geliştirme, proje tasarımı, üretim, kurulum ve hata ayıklama hizmetinin birleşimi ile, yerli en büyük demir sökücü ekipman araştırma, geliştirme ve üretim şirketi biridir, büyük maden ve seramik üretim işletmelerinin belirlenmiş üretim birimleri. Şirket sıkı ve mükemmel bir kurumsal yönetim sistemi ve ürün kalite yönetim sistemine sahip, pragmatik, birleşik bir mücadele, öncü ve ilerici yönetim ekibine sahip, yetenekli bir grup, bilim ve teknoloji personelinin ince bir tarzı var, kaliteli bir kadroya sahip zorluklara katlanmaktan korkmadan ve savaşabilmek. Mükemmel ürünler ve geniş pazar beklentisi, şirketin gelişimi için sağlam bir temel oluşturur.

resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : WDY

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 400000-600000

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Sertifikalar Çin Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Sertifikalar