Ana sayfa

Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Product was sent very quickly and arrived on time and in good shape. Packaging was good to insure no damage to the unit.

—— Joseph Camara Jr.

great product ,great price arrived as expected

—— Darrin Lynn

I saved money (30%) by getting this at this website versus a local company. Works good looks bigger in photos but worth the price

—— William H.

Works great! Highly recommend.

—— gus ott

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Foshan Wandaye Machinery Company Limited ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur, araştırma ve geliştirme üretimi ile bir dizi buluş patentine sahiptir, ana ürünler: metalik olmayan mineral hammaddeler, seramik sır, metal, plastik, gıda ve hepsi için manyetik ayırıcı sanayi çeşitleri.Ana ürünler şunlardır: elektromanyetik Bulamaç ayırıcı, elektromanyetik toz makinesi, kalıcı manyetik ayırıcı dikey halka elektromanyetik ayırıcı, dikey halka kalıcı manyetik ayırıcı ve farklı boyutlarda manyetik plakalar, manyetik çubuk, çekmece tipi manyetik ayırıcı vb;Firmamız profesyonel teknik ekibe ve sofistike laboratuvara sahiptir, manyetik ayırıcı için özelleştirilebilir.Wandaye Limited, 2014 yılından bu yana yerli ve yabancı maden işleme mühendisliği teknolojisi ve tüm hat proje tasarımı vb.

   

  Foshan Wandaye Machinery Company Limited, müşterilere uygun hizmetler sunarken, bu arada araştırma platformu teknoloji endüstrisindeki insanlarla işbirliği ve iletişim, metalik olmayan madenciliğin tüm hat bilim çözümlerini güncellemeye devam ediyor. Bir teknoloji ve pazarlama hizmetleri yüksek teknoloji olarak kurumsal, Wandaye Limited Wanda endüstrisi, yüksek kaliteli ürünler, ileri üretim teknolojisi, mükemmel ürün kalitesi, mükemmel servis sonrası ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerden gelen destek ve güven sağlar. sınıf kurumsal.

   

  Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

  Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd fabrika üretim hattı 1

  Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd fabrika üretim hattı 2

  Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd fabrika üretim hattı 3

  Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd fabrika üretim hattı 4

   

   

   

İletişim bilgileri
Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Sales 1

Tel: +86 13709659210

Faks: 86-757-81800655

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)